vzdělávací kurzy v Děčíně

Kurzy němčiny

Kurzy němčiny ve Vzdělávacím centru Svět

Němčina pro děti v centru Svět

Němčina pro děti

Kurzy němčiny pro děti

Vyučujeme němčinu v malých skupinách 3-8 dětí, což umožňuje lektorovi či lektorce věnovat se každému studentovi osobně.

Po prvních hodinách, kdy se lektor seznámí se studentem, určí, do jaké skupiny nejlépe zapadne. Pokud je to potřeba, můžeme dítě po konzultaci s rodiči přesunout do jiné skupiny i během roku.

Němčina pro dospělé

Kurzy němčiny pro dospělé

Můžete si vybrat z možnosti skupinové výuky němčiny nebo se scházet s lektorem na individuální hodiny. Individuální hodiny lze využít i krátkodobě.

V lekcích němčiny pro pokročilé se zaměřujeme na procvičení jazyka, gramatiku a konverzaci. V případě potřeby se můžeme zaměřit na přípravu na akreditované zkoušky a testy.

Jak to chodí na první lekci

němčiny pro děti

Abychom se lépe poznali, je první hodina plná her a společného povídání.

Žádný stres, pro mě a děti je důležité nejprve navázat vztah, důvěru. Zjistit, co od sebe můžeme očekávat. A pak se můžeme pustit do společného objevování jazyka.

Seznamte se s naší lektorkou němčiny

Mgr. Jiřina Petrášková

Kurz: Němčina pro děti

  • Začátečníci
  • Lehce pokročilí
  • Pokročilí
  • Konverzace

Kurz: Němčina pro dospělé

  • Lehce pokročilí
  • Pokročilí
  • Konverzace

Praxe:

Jiřinka s námi spolupracuje už dlouhá léta jako lektorka NJ mimoškolních aktivit.

„Němčina je mým velkým koníčkem. Během své pedagogické praxe jsem učila na českých i německých školách, účastnila jsem se mnoha česko-německých projektů, absolvovala jsem velké množství zahraničních stáží v Německu, jsem proškolena na asistentku vyučovací metody CLIL. Spolupracuji s německo českými organizacemi (Goethe institut, SGUN,TANDEM, Fraus- a Hueberverlag, Kiez, Česko německý fond budoucnosti).

Přístup:

Mým mottem je citát od Rebeccy Eanes – Chovat se k dětem s úctou, soucítit s nimi, naslouchat jim, když mluví, projevovat jim respekt a být k nim laskaví, nic z toho neznamená, že je rozmazlujeme. Znamená to prostě, že se k nim chováme jako k lidským bytostem.“

Své letité zkušenosti velice ráda předává svým žákům zábavným a hravým způsobem a těší jí, když je němčina zaujme a věnují se jí dál i hlouběji.

Jaké používáme učebnice

Učebnici na němčinu s dětmi používáme: Bruno und Ich 1

Můžete si ji zakoupit v knihkupectví online nebo se přidat k hromadné objednávce.

Cena kurzu a platební podmínky

Naše jazykové kurzy němčiny nabízejí jedinečnou kombinaci osobního přístupu a zkušeností lektorů. Výuka probíhá v malých skupinách nebo individuálně, což umožňuje přizpůsobit tempo a obsah kurzu konkrétním potřebám každého studenta.

Vybrat si můžete výuku ve skupince nebo si zvolit individuální lekce. Skupinky jsou obsazeny počtem 3-8 účastníků.

Cena skupinového kurzu: 6.500,- Kč.
Cena individuální lekce: 500,- Kč/55 min.

Platbu lze rozložit do více splátek.

Do kurzů se může přihlásit začátečník, lehce pokročilý nebo také ti, kteří si chtějí zdokonalit svou konverzaci v cizím jazyce.
Začínáme od poloviny září 2023.


Němčina vám otevře dveře do světa byznysu i vědy

Německo je jednou z největších ekonomik na světě a domovem mnoha světově známých společností. A také je jedním z předních center vědy a výzkumu.